Cylindrické vložky
GUARD
Typové řady cylindrických vložek GUARD

Typové řady cylindrických vložek GUARD

Vložky GUARD jsou vyráběny ve třech typových řadách

G 330
Standardní bezpečnostní vložka s překrytým profilem a protivyhmatacími aktivními prvky uvnitř je určená pro běžné způsoby zabezpečení. Vložka je dodávána s 5 prodlouženými klíči a bezpečnostní kartou. Náhradní klíče vyrobí pouze vybraná síť zámečníků. K vložce je možné podle čísla uvedeného na bezpečnostní kartě doobjednat další vložky, visací zámky a jiné výrobky na shodný klíč.

G 550
Tato bezpečnostní vložka je určena pro vyšší stupeň zabezpečení objektů. Vložka je chráněna kalenými kolíky a speciálně tvarovanou destičkou proti odvrtání. Překrytý profil a tvarovaná stavítka zabezpečují vložku proti vyhmatání. Vložka je standardně dodávána s bezpečnostní kartou a s 5 prodlouženými klíči i pro kování R1. Náhradní klíče vyrobí pouze firma GUARD - Mudroch, s.r.o. a vybraná síť zámečníků. K vložce je možné doobjednat další vložky, visací zámky a jiné výrobky ze sortimentu firmy GUARD na shodný klíč.

G 570
Zámková vložka určená pro všechny druhy uzamykacích systémů GUARD. Vložka je vybavena překrytým, speciálně tvarovaným integrovaným profilem a aktivními protivyhmatacími prvky. Za příplatek může být vložka opatřena ochranou proti odvrtání a dalšími bezpečnostními prvky. Vložka je dodávána bez klíčů. Klíče je nutné v rámci celého systému objednat zvlášť. Použité profily klíčů jsou odlišné od ostatních profilů používaných u sériově vyráběných vložek, a proto náhradní klíče zhotovuje výhradně výrobce - firma GUARD - Mudroch, spol. s r. o.

Zpět