Otevírače dveří
BEFO

BeFo PROFI S MECHANICKOU BLOKÁDOU

BeFo PROFI S MECHANICKOU BLOKÁDOU Umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy OTEVŘENO nebo ZAVŘENO. V poloze OTEVŘENO vhodný pro stálý průchod bez použití el. impulzu na neomezeně dlouhou dobu.

> zobrazit podrobný popis "BeFo PROFI S MECHANICKOU BLOKÁDOU" <

BeFo PROFI S MOMENTOVÝM KOLÍKEM

BeFo PROFI S MOMENTOVÝM KOLÍKEM K otevření (odjištění) zámku stačí krátký (mžikový) el. impulz, kterým se BeFo PROFI s momentovým kolíkem odjistí, a tím je v poloze OTEVŘENO.

> zobrazit podrobný popis "BeFo PROFI S MOMENTOVÝM KOLÍKEM" <

BeFo PROFI S MOMENTOVÝM KOLÍKEM A MECHANICKOU BLOKÁDOU

BeFo PROFI S MOMENTOVÝM KOLÍKEM A MECHANICKOU BLOKÁDOU K otevření (odjištění) zámku stačí krátký (mžikový) el. impulz, kterým se BeFo PROFI s momentovým kolíkem odjistí, a tím je v poloze OTEVŘENO. Po průchodu dveřmi je zámek v klidové poloze ZAVŘENO, nebo umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy OTEVŘENO nebo ZAVŘENO.

> zobrazit podrobný popis "BeFo PROFI S MOMENTOVÝM KOLÍKEM A MECHANICKOU BLOKÁDOU" <

BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A MECHANICKOU BLOKÁDOU

BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A MECHANICKOU BLOKÁDOU Signalizace stavu OTEVŘENÝCH nebo ZAVŘENÝCH dveří. Umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy OTEVŘENO nebo ZAVŘENO. V poloze OTEVŘENO vhodný pro stálý průchod bez použití el. impulzu na neomezeně dlouhou dobu. Přepnutím páčky do polohy ZAVŘENO pracuje stejně jako všechny modely el. zámků BeFo PROFI.

> zobrazit podrobný popis "BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A MECHANICKOU BLOKÁDOU" <

BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A S MOMENTOVÝM KOLÍKEM

BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A S MOMENTOVÝM KOLÍKEM Signalizace stavu OTEVŘENÝCH nebo ZAVŘENÝCH dveří. K otevření (odjištění) zámku stačí krátký (mžikový) el. impulz, kterým se BeFo PROFI s momentovým kolíkem odjistí, a tím je v poloze OTEVŘENO. Po průchodu dveřmi je zámek v klidové poloze ZAVŘENO.

> zobrazit podrobný popis "BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A S MOMENTOVÝM KOLÍKEM" <

BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S MOMENTOVÝM KOLÍKEM A MECHANICKOU BLOKÁDOU

BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S MOMENTOVÝM KOLÍKEM A MECHANICKOU BLOKÁDOU K otevření (odjištění) zámku stačí krátký (mžikový) el. impulz, kterým se BeFo PROFI s momentovým kolíkem odjistí, a tím je v poloze OTEVŘENO. Po průchodu dveřmi je zámek v klidové poloze ZAVŘENO, nebo umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy OTEVŘENO nebo ZAVŘENO.

> zobrazit podrobný popis "BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ S MOMENTOVÝM KOLÍKEM A MECHANICKOU BLOKÁDOU" <

BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STANDARDNÍ

BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STANDARDNÍ K otevření (odjištění) zámku stačí krátký (mžikový) el. impulz, kterým se BeFo PROFI s momentovým kolíkem odjistí, a tím je v poloze OTEVŘENO. Po průchodu dveřmi je zámek v klidové poloze ZAVŘENO, nebo umožňuje mechanické nastavení páčky do polohy OTEVŘENO nebo ZAVŘENO.

> zobrazit podrobný popis "BeFo PROFI SE SIGNALIZACÍ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STANDARDNÍ" <

BeFo PROFI STANDARDNÍ

BeFo PROFI STANDARDNÍ Je v poloze OTEVŘENO jen po dobu trvání napěťového impulzu – to je pouze po dobu, po kterou je stisknuto patřičné tlačítko na ovládacím zařízení.

> zobrazit podrobný popis "BeFo PROFI STANDARDNÍ" <