Visací zámky
MUL-T-LOCK

Visací zámek série C – single pin

Visací zámek série C – single pin Bezpečnostní visací zámek pro všeobecné použití s komerčně dostupnými chrániči zámku nebo s těžkými řetězy, které se mohou použít s kolíkem o průměru 13 mm. Lze použít také pro zajištění externě uložených rezervních kol na vozidlech (např. 4x4). Délky čepů na objednávku: 15, 21, 35, 47, 80, mm. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis " Visací zámek série C – single pin" <

Kulatý visací zámek (Hokejový puk)

Kulatý visací zámek (Hokejový puk) Bezpečnostní visací zámek pro zamykání komerčních a obytných prostor, pro kamiony, nákladní vozy, přívěsy a jiná vozidla. Povrchová úprava těla zámku saténový chróm. Tělo zámku a závora jsou vyrobeny z tvrzené oceli. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Kulatý visací zámek (Hokejový puk)" <

Visací zámek G 47

Visací zámek G 47 Visací zámek pro všeobecné použití. Povrchová úprava těla zámku saténový chróm. Těleso zámku vyrobeno z masivní mosazi. Oko z bórem legované oceli. Vysoká odolnost proti korozi. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady 7X7, INTEGRATOR, CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek G 47" <

Visací zámek G 47 P

Visací zámek G 47 P Visací zámek s ochranou s ochranou oka pro všeobecné použití. Povrchová úprava těla zámku saténový chróm. Těleso zámku vyrobeno z masivní mosazi. Oko z tvrzené, bórem legované oceli. Vysoká odolnost proti korozi. Odolnost proti ranám kladivem. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady 7X7, INTEGRATOR, CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek G 47 P" <

Visací zámek G 5

Visací zámek G 5 Visací zámek pro všeobecné použití. Povrchová úprava těla zámku saténový chróm. Těleso zámku vyrobeno z mosazi. Oko z bórem legované oceli. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady CLASSIC.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek G 5" <

Visací zámek G 55

Visací zámek G 55 Visací zámek pro všeobecné použití. Povrchová úprava těla zámku saténový chróm. Těleso zámku vyrobeno z masivní mosazi. Oko z bórem legované oceli. Vysoká odolnost proti korozi. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady 7X7, INTEGRATOR, CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek G 55" <

Visací zámek G 55 P

Visací zámek G 55 P Bezpečnostní visací zámek s ochranou s ochranou oka určený pro všeobecné použití. Povrchová úprava těla zámku saténový chróm. Těleso zámku vyrobeno z masivní mosazi. Oko z tvrzené, bórem legované oceli. Vysoká odolnost proti korozi. Odolnost proti ranám kladivem. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady 7X7, INTEGRATOR, CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek G 55 P" <

Visací zámek G 60

Visací zámek G 60 Visací zámek pro všeobecné použití. Povrchová úprava těla zámku saténový chróm. Těleso zámku vyrobeno z masivní mosazi. Oko z bórem legované oceli. Vysoká odolnost proti korozi. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady 7X7, INTEGRATOR, CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek G 60" <

Visací zámek série C

Visací zámek série C Patentované bezpečnostní visací zámky pro všeobecné použití. Velikosti (podle průměru oka): 6, 8, 10, 13 a 16 mm. Možnost kombinovat s bezpečnostními petlicemi „HASPS“ (viz Visací zámky série C s krytem). Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek série C" <

Visací zámek série C s krytem oka

Visací zámek série C s krytem oka Patentované bezpečnostní visací zámky s ochranným krytem oka pro všeobecné použití. Zámky ve velikostech (podle průměru oka): 10, 13 a 16 mm. Rozměry ochranných krytů viz detailní náhled. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek série C s krytem oka" <

Visací zámek série C s ochranným krytem

Visací zámek série C s ochranným krytem Patentované bezpečnostní visací zámky s ochranným krytem („HASPS“) pro všeobecné použití. Vhodné především pro křídlová i posuvná vrata nebo dveře. Zámky ve velikostech (podle průměru oka): 10, 13 a 16 mm. Rozměry ochranných krytů viz detailní náhled. Dodáváno s bezpečnostními zámkovými vložkami modelové řady CLASSIC a INTERACTIVE®.

> zobrazit podrobný popis "Visací zámek série C s ochranným krytem" <